Sold
Adria Twin Supreme 640 SGX
2026 |
2 berth |
Location:
- Catterick
| Reference Number | N15023 |
|---|---|
| Shipping Length | 6.36m |
| External Body Width | 2.05m |
| External Body Height | 2.58m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Van Conversion |
| Motorhome Layout | Fixed Bed |
| Condition | New |
| Base Vehicle | Fiat |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 2 berth |
| Model Year | 2026 |
| Warranty | Manufacturers Warranty Applies |
- Carpets for habitation area and cab
- Electric rear bed
- Electronic waste water disposal
- Exclusive panoramic sun roof & large roof window
- ISOFIX for rear passenger seats
- Outside table holder
- Swiveling Captain cab seats
- Swiveling shower wall
- Wind Out Awning
- Large soft-closing drawers and non-slip surfaces
Sold
Adria Twin Supreme 640 SGX
2026 |
2 berth |
Location:
- Catterick