Sold
Coachman Laser 620
2016 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11789 |
|---|---|
| Mileage | 0 miles |
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,830/2,153kg |
| Shipping Length | 7.87m |
| External Body Width | 2.32m |
| External Body Height | 2.65m |
| Caravan Axle | Twin Axle |
| Layout | Fixed Bed |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2016 |
| Awning Size (in cm) | 1,010cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1671kg |
| User Payload | 159kg |
| Weight (MTPLM) | 1830kg |
- Alloy Wheels
- Ample Storage
- Blinds & Flyscreens
- Electric Flush Toilet
- Oven & Grill
- Radio
- Roof Light
- Separate Shower
- Side Dinette
- TV Aerial
Sold
Coachman Laser 620
2016 |
4 berth |
Location:
Catterick