Sold
Coachman VIP 575
2017 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11800 |
|---|---|
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,615/1,900kg |
| Shipping Length | 7.5m |
| External Body Width | 2.32m |
| External Body Height | 2.65m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | Fixed Transverse Island Bed |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2017 |
| Awning Size (in cm) | 100cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1460kg |
| User Payload | 155kg |
| Weight (MTPLM) | 1615kg |
Sold
Coachman VIP 575
2017 |
4 berth |
Location:
Catterick