Sold
Elddis AFFINITY 520
2021 |
2 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11645 |
|---|---|
| Mileage | 0 miles |
| Shipping Length | 6.6m |
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,345/1,582kg |
| External Body Width | 2.2m |
| External Body Height | 2.6m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | 2 Berth End Washroom |
| Condition | Used |
| Berth | 2 berth |
| Model Year | 2021 |
| Awning Size (in cm) | 300cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1219kg |
| User Payload | 126kg |
| Weight (MTPLM) | 1345kg |
- 3 Way Fridge
- Blinds & Flyscreens
- Electric Flush Toilet
- Gas & Electric Hot Water
- Microwave
- Alde Central Heating
- BBQ Point
- Dual Fuel Hob
- ATC Stability Control
- Loose fit carpets
Sold
Elddis AFFINITY 520
2021 |
2 berth |
Location:
Catterick