Sold
Swift Freestyle 4 EB
2022 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11771 |
|---|---|
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,383/1,627kg |
| Shipping Length | 7.54m |
| External Body Width | 2.23m |
| External Body Height | 2.59m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | Fixed Bed |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2022 |
| Awning Size (in cm) | 1,008cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1227kg |
| User Payload | 156kg |
| Weight (MTPLM) | 1383kg |
Sold
Swift Freestyle 4 EB
2022 |
4 berth |
Location:
Catterick