Sold
Burstner B66 C644
2026 |
4 berth |
Location:
- Catterick
| Reference Number | N15092 |
|---|---|
| Shipping Length | 6.36m |
| External Body Width | 2.08m |
| External Body Height | 2.65m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Van Conversion |
| Motorhome Layout | Dropdown Bed |
| Condition | New |
| Base Vehicle | Fiat |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine BHP | 140bhp |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2026 |
| Warranty | Manufacturers Warranty Applies |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 3,500/4,118kg |
- Truma heating & hot water system
- Thule sun awning
- Sunroof
- Flyscreen for sliding door
- Fiat Safety Pack
- Electric entrance step
- 16" Alloy Wheels
- Pull down rear bed
- Removable table
Sold
Burstner B66 C644
2026 |
4 berth |
Location:
- Catterick