Sold
Swift Carrera 184
2022 |
2 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11807 |
|---|---|
| Shipping Length | 6.36m |
| Mileage | 16950 miles |
| External Body Width | 2.26m |
| External Body Height | 2.72m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Van Conversion |
| Motorhome Layout | Rear Lounge |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Fiat |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine Size | 2184cc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 2 berth |
| Model Year | 2022 |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Motorhome Warranty |
Sold
Swift Carrera 184
2022 |
2 berth |
Location:
Catterick