Sold
Bailey Alicanto grande porto
2020 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11827 |
|---|---|
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,779/2,093kg |
| Shipping Length | 7.86m |
| External Body Width | 2.45m |
| External Body Height | 2.79m |
| Caravan Axle | Twin Axle |
| Layout | Fixed Bed |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2020 |
| Awning Size (in cm) | 1,083cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1619kg |
| User Payload | 160kg |
| Weight (MTPLM) | 1779kg |
Sold
Bailey Alicanto grande porto
2020 |
4 berth |
Location:
Catterick