In Stock
Bailey Pegasus Grande Brindisi
2019 |
4 berth |
Location:
Catterick
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)
| Reference Number | U11813 |
|---|---|
| Mileage | 0 miles |
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,539/1,811kg |
| Shipping Length | 7.38m |
| External Body Width | 2.45m |
| External Body Height | 2.6m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | Fixed Island Bed |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2019 |
| Awning Size (in cm) | 1,030cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1384kg |
| User Payload | 155kg |
| Weight (MTPLM) | 1539kg |
In Stock
Bailey Pegasus Grande Brindisi
2019 |
4 berth |
Location:
Catterick
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)