Bailey Retreat Sycamore
2013 |
6 berth |
Coming July 2026
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)
| Reference Number | |
|---|---|
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 2,286/2,689kg |
| Branch Due In | Catterick |
| Condition | Used |
| Berth | 6 berth |
| Model Year | 2013 |
| Weight (MIRO) | 2083kg |
| User Payload | 203kg |
| Weight (MTPLM) | 2286kg |
Bailey Retreat Sycamore
2013 |
6 berth |
Coming July 2026
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)