Sold
Bailey Unicorn Cabrera
2022 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11829 |
|---|---|
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,600/1,882kg |
| Shipping Length | 7.34m |
| External Body Width | 2.26m |
| External Body Height | 2.66m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | Fixed Island Bed |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2022 |
| Awning Size (in cm) | 1,023cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1439kg |
| User Payload | 161kg |
| Weight (MTPLM) | 1600kg |
- Alloy Wheels
- Ample Storage
- Blinds & Flyscreens
- Electric Flush Toilet
- Island Bed
- Microwave
- Oven & Grill
- Roof Light
- Separate Shower
- TV Aerial
Sold
Bailey Unicorn Cabrera
2022 |
4 berth |
Location:
Catterick