Sold
Bailey Unicorn Cadiz
2023 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11840 |
|---|---|
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,600/1,882kg |
| Shipping Length | 7.34m |
| Motorhome Layout | Twin Beds |
| External Body Width | 2.26m |
| External Body Height | 2.67m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | Fixed Twin Beds |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2023 |
| Awning Size (in cm) | 1,090cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1423kg |
| User Payload | 177kg |
| Weight (MTPLM) | 1600kg |
Sold
Bailey Unicorn Cadiz
2023 |
4 berth |
Location:
Catterick