Sold
Bailey Unicorn Madrid
2023 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11781 |
|---|---|
| Mileage | 0 miles |
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,500/1,765kg |
| Shipping Length | 6.88m |
| External Body Width | 2.26m |
| External Body Height | 2.66m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | Side Dinette End Washroom |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2023 |
| Awning Size (in cm) | 1,010cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1348kg |
| User Payload | 152kg |
| Weight (MTPLM) | 1500kg |
- Alloy Wheels
- Ample Storage
- Blinds & Flyscreens
- Electric Flush Toilet
- Electric Hob
- Fitted Carpets
- Fridge & Freezer
- Microwave
- Oven & Grill
- Roof Light
Sold
Bailey Unicorn Madrid
2023 |
4 berth |
Location:
Catterick