Sold
Coachman Acadia 660 Xtra
2026 |
5 berth |
Location:
- Catterick
| Reference Number | N15162 |
|---|---|
| Base Vehicle | Fiat |
| Motorhome Layout | Island Bed |
| Engine BHP | 180bhp |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Shipping Length | 7.89m |
| Body Type | Coach Built |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,805/2,124kg |
| Motorhome Axle | Standard |
| External Body Width | 0m |
| External Body Height | 0m |
| Caravan Axle | Twin Axle |
| Layout | Fixed Bed |
| Condition | New |
| Berth | 5 berth |
| Model Year | 2026 |
| Awning Size (in cm) | 1,062cm |
| Warranty | Manufacturers Warranty Applies |
| Weight (MIRO) | 1635kg |
| User Payload | 170.00kg |
| Weight (MTPLM) | 1805kg |
Sold
Coachman Acadia 660 Xtra
2026 |
5 berth |
Location:
- Catterick