Coachman VIP 520
2019 |
3 berth |
Coming May 2026
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)
| Reference Number | |
|---|---|
| Branch Due In | Catterick |
| Shipping Length | 7.05m |
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,510/1,776kg |
| External Body Width | 2.31m |
| External Body Height | 2.65m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | Side Dinette End Washroom |
| Condition | Used |
| Berth | 3 berth |
| Model Year | 2019 |
| Awning Size (in cm) | 967cm |
| Weight (MIRO) | 1368kg |
| User Payload | 142kg |
| Weight (MTPLM) | 1510kg |
Coachman VIP 520
2019 |
3 berth |
Coming May 2026
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)