In Stock
Compass Corona 524
2004 |
4 berth |
Location:
Catterick
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)
| Reference Number | U11825 |
|---|---|
| Mileage | 0 miles |
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,221/1,436kg |
| Shipping Length | 6.7m |
| External Body Width | 2.18m |
| External Body Height | 2.96m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | Side Dinette End Washroom |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2004 |
| Awning Size (in cm) | 1,010cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1095kg |
| User Payload | 126kg |
| Weight (MTPLM) | 1221kg |
In Stock
Compass Corona 524
2004 |
4 berth |
Location:
Catterick
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)