Sold
Xplore 554
2020 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11815 |
|---|---|
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,325/1,559kg |
| Shipping Length | 7.39m |
| External Body Width | 2.18m |
| External Body Height | 2.64m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | Fixed Transverse Island Bed |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2020 |
| Awning Size (in cm) | 1,016cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1149kg |
| User Payload | 176kg |
| Weight (MTPLM) | 1325kg |
Sold
Xplore 554
2020 |
4 berth |
Location:
Catterick