Sold
Adria Compact Supreme DL
2026 |
3 berth |
Location:
- Catterick
| Reference Number | N15199 |
|---|---|
| Shipping Length | 6.79m |
| External Body Width | 2.12m |
| External Body Height | 2.75m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | Twin Beds |
| Condition | New |
| Base Vehicle | Fiat |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 3 berth |
| Model Year | 2026 |
| Warranty | Manufacturers Warranty Applies |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
Sold
Adria Compact Supreme DL
2026 |
3 berth |
Location:
- Catterick