Sold
Adria Compact Supreme DL
2024 |
3 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11770 |
|---|---|
| Shipping Length | 6.99m |
| Mileage | 9420 miles |
| External Body Width | 2.12m |
| External Body Height | 2.75m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | Twin Beds |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Fiat |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine Size | 2200cc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 3 berth |
| Model Year | 2024 |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Motorhome Warranty |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
- Fixed sun roof panoramic window
- Truma heating & hot water system
- Functional wall with tv bracket, usb ports and power sockets
- Controllable ambient lighting
- Large garage
- Central service area for easy access to utility facilities
- Swivelling washroom wall feature
- Practical storage
- Premium quality mattresses
- Dinette table with extension
Sold
Adria Compact Supreme DL
2024 |
3 berth |
Location:
Catterick