In Stock
Auto-Trail Imala 615
2020 |
4 berth |
Location:
Catterick
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)
| Reference Number | U11841 |
|---|---|
| Shipping Length | 6.34m |
| Mileage | 13500 miles |
| External Body Width | 2.35m |
| External Body Height | 2.98m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | End Kitchen |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Fiat |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine BHP | 120bhp |
| Engine Size | 2.3cc |
| Seatbelts | 2 seatbelts |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2020 |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
In Stock
Auto-Trail Imala 615
2020 |
4 berth |
Location:
Catterick
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)