Sold
Bailey APPROACH 745
2013 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11821 |
|---|---|
| Shipping Length | 7.59m |
| Mileage | 34787 miles |
| External Body Width | 2.34m |
| External Body Height | 2.63m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | End Kitchen |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Peugeot |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine BHP | 140bhp |
| Engine Size | 2299cc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2013 |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Motorhome Warranty |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
Sold
Bailey APPROACH 745
2013 |
4 berth |
Location:
Catterick