In Stock
Benimar Tessoro 483
2018 |
4 berth |
Location:
Catterick
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)
| Reference Number | U11846 |
|---|---|
| Shipping Length | 6.7m |
| Mileage | 18000 miles |
| External Body Width | 2.32m |
| External Body Height | 2.89m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | Dropdown Bed |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Ford |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine BHP | 170bhp |
| Engine Size | 2.0cc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2018 |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
In Stock
Benimar Tessoro 483
2018 |
4 berth |
Location:
Catterick
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)