Sold
Burstner Lyseo TD Harmony 690G
2020 |
2 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11810 |
|---|---|
| Shipping Length | 6.99m |
| Mileage | 20130 miles |
| External Body Width | 2.32m |
| External Body Height | 2.95m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | Twin Beds |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Fiat |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine BHP | 120bhp |
| Engine Size | 2.3cc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 2 berth |
| Model Year | 2020 |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Motorhome Warranty |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
- Seat Driver and Passenger height adjustable and inclinable
- Roll out awning white - 3.0 m inc. LED-lights
- Multimedia system Navgate Evo with navigation system inc. rear camera
- Fiat 2.3 Euro 6 Engine
- ESP incl. Traction Control, Hill Holder and Traction Plus
- Electrically operated step
- DRL - Daytime Running Lights
- Central Locking / Electric Windows
- Ceiling & Spotlights LED 12v
- ABS Brakes
Sold
Burstner Lyseo TD Harmony 690G
2020 |
2 berth |
Location:
Catterick