Elddis Autoquest 185
2020 |
4 berth |
Coming May 2026
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)
See 1 Similar Models
| Reference Number | |
|---|---|
| Branch Due In | Catterick |
| Shipping Length | 7.338m |
| External Body Width | 2.69m |
| External Body Height | 2.82m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | Twin Beds |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Peugeot |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine BHP | 140bhp |
| Engine Size | 2.0cc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2020 |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
Elddis Autoquest 185
2020 |
4 berth |
Coming May 2026
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)
See 1 Similar Models