Sold
Elddis Autoquest 196
2021 |
6 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11805 |
|---|---|
| Shipping Length | 7.338m |
| Mileage | 15700 miles |
| External Body Width | 2.69m |
| External Body Height | 2.87m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | Family Layout |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Peugeot |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine BHP | 140bhp |
| Engine Size | 2200cc |
| Seatbelts | 6 seatbelts |
| Berth | 6 berth |
| Model Year | 2021 |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Motorhome Warranty |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
Sold
Elddis Autoquest 196
2021 |
6 berth |
Location:
Catterick