Sold
Elddis Evolution 155
2018 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11812 |
|---|---|
| Shipping Length | 7.34m |
| Mileage | 19340 miles |
| External Body Width | 2.2m |
| External Body Height | 2.82m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | Fixed Bed |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Peugeot |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine Size | 1997cc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2018 |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Motorhome Warranty |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
- Awning
- Blinds & Flyscreens
- Fitted Tow Bar
- Removable Carpets
- Reverse Camera
- Swivel Chairs
- Alloy wheels
- Cassette toilet
- Fixed bed
- Fridge
Sold
Elddis Evolution 155
2018 |
4 berth |
Location:
Catterick