Sold
Elddis Majestic 155
2019 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11832 |
|---|---|
| Shipping Length | 7.02m |
| Mileage | 19000 miles |
| External Body Width | 2.69m |
| External Body Height | 2.82m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | Fixed Bed |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Peugeot |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine Size | 1997cc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2019 |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Motorhome Warranty |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
Sold
Elddis Majestic 155
2019 |
4 berth |
Location:
Catterick