Sold
Roller Team T-Line 750
2026 |
berth |
Location:
- Catterick
| Reference Number | N15152 |
|---|---|
| Shipping Length | 0m |
| External Body Width | 0m |
| External Body Height | 0m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Condition | New |
| Base Vehicle | Fiat |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine BHP | 140bhp |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Model Year | 2026 |
| Warranty | Manufacturers Warranty Applies |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
- 2 Lithium Leisure Batteries
- 2 x Solar Panels
- 100% LED Internal Lighting
- Drop Down Bed
- EVO Technology - Extreme Protection System
- ISOFIX
- Microwave
- Motorhome WiFi
- Lounge Carpet
- Rear camera
Sold
Roller Team T-Line 750
2026 |
berth |
Location:
- Catterick