Sold
Roller Team Zefiro 696 - Lo Line - Drop Down Bed - Ford
2019 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11798 |
|---|---|
| Shipping Length | 7.45m |
| Mileage | 32800 miles |
| External Body Width | 2.35m |
| External Body Height | 2.95m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | Island Bed |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Ford |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine BHP | 130bhp |
| Engine Size | 2.0TDIcc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2019 |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Motorhome Warranty |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
- 2.0 TDI Ford Engine (130bhp)
- Reversing Camera
- 120 watt solar panel
- Cab Blinds
- Space for 2 Gas Bottles (tot. max 15kg)
- 3 Burner Gas Hob
- Gas Oven
- Truma i-Net System
- Bike rack
- 'Maria' Upholstery
Sold
Roller Team Zefiro 696 - Lo Line - Drop Down Bed - Ford
2019 |
4 berth |
Location:
Catterick