Sold
Swift voyager 574
2026 |
5 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11828 |
|---|---|
| Shipping Length | 2.37m |
| Mileage | 440 miles |
| External Body Width | 7.54m |
| External Body Height | 2.9m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | Coach Built |
| Motorhome Layout | Rear Lounge |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Ford |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine BHP | 165bhp |
| Engine Size | 2000cc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 5 berth |
| Model Year | 2026 |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Motorhome Warranty |
| Weight (MTPLM) | 3500kg |
- 4 Seat Belts
- Blinds & Flyscreens
- Drop Down Bed
- Microwave
- Oven & hob
- Rear Lounge
- Reverse Camera
- Swivel Chairs
- Alloy wheels
- Cassette toilet
Sold
Swift voyager 574
2026 |
5 berth |
Location:
Catterick