In Stock
Swift Elegance 480
2021 |
2 berth |
Location:
Catterick
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)
| Reference Number | U11856 |
|---|---|
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 1,477/1,737kg |
| Shipping Length | 6.59m |
| External Body Width | 2.28m |
| External Body Height | 2.59m |
| Caravan Axle | Single Axle |
| Layout | 2 Berth End Washroom |
| Condition | Used |
| Berth | 2 berth |
| Model Year | 2021 |
| Awning Size (in cm) | 904cm |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Caravan Warranty |
| Weight (MIRO) | 1351kg |
| User Payload | 126kg |
| Weight (MTPLM) | 1477kg |
In Stock
Swift Elegance 480
2021 |
2 berth |
Location:
Catterick
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)