Swift Elegance Grande 835
2024 |
4 berth |
Coming October 2026
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)
| Reference Number | |
|---|---|
| Recommended Tow Vehicle Kerb Weight | 2,077/2,443kg |
| Shipping Length | 7.98m |
| Branch Due In | Catterick |
| External Body Width | 2.45m |
| External Body Height | 2.59m |
| Caravan Axle | Twin Axle |
| Layout | Fixed Transverse Island Bed |
| Condition | Used |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2024 |
| Awning Size (in cm) | 1,049cm |
| Weight (MIRO) | 1876kg |
| User Payload | 201kg |
| Weight (MTPLM) | 2077kg |
Swift Elegance Grande 835
2024 |
4 berth |
Coming October 2026
PRICE
POA
(inc. 12mth warranty)