Sold
Laika 720 rexosline
2008 |
4 berth |
Location:
Catterick
| Reference Number | U11757 |
|---|---|
| Shipping Length | 7.5m |
| Mileage | 28279 miles |
| External Body Width | 2.4m |
| External Body Height | 2.9m |
| Motorhome Axle | Standard |
| Body Type | A Class |
| Motorhome Layout | Fixed Bed |
| Condition | Used |
| Base Vehicle | Fiat |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine Size | 3000cc |
| Seatbelts | 4 seatbelts |
| Berth | 4 berth |
| Model Year | 2008 |
| Warranty | 12 Month Leisure World Protect Motorhome Warranty |
| Weight (MTPLM) | 4000kg |
- 4 Seat Belts
- Awning
- Cab Blinds
- Drop Down Bed
- Electric step
- External Storage
- Manual Gearbox
- Seperate Shower
- Fitted Tow Bar
- Fixed bed
Sold
Laika 720 rexosline
2008 |
4 berth |
Location:
Catterick